خدمات

با خدمات آنلاین هژن گروپ همراه باشید

تایپ

تیم حرفه ای و مجرب تایپ هَژِن گروپ سرعت و دقت را با هم درآمیحته و در نتیجه لبخند رضایت را بر لبان شما تقدیم خواهند نمود

ادامه مطلب

ترجمه

اساتید دانشگاهی و هیات علمی ترجمه هَژِن گروپ، با تسلط بر شیوه های تطبیقی و درزمانی ترجمه، زبان شما را به هر زبانی و هر زبانی را به زبان شما تبدیل مینمایند.

ادامه مطلب

ویراستاری

ویراستاری در سطوح نوشتاری، دستوری، محتوایی و تحقیقی برپایه اصول علمی و دانشگاهی را از هَژِن گروپ مطالبه نمائید.

ادامه مطلب

پایان نامه و مقالات

گروه علمی پژوهشی هژن گروپ در راستای تهیه و تنظیم مقالات علمی و پایان نامه های دانشگاهی در مقاطع مختلف همراه و همکار شما میباشد.

ادامه مطلب

محصولات

کتاب ها و محصولات کمک آموزشی در زمینه های مرتبط ، دریچه ای مطمئن درجهت بالا بردن سطح علمی و کیفی شما همراهان عزیز خواهدبود.

ادامه مطلب

همکاری با اساتید

اساتید محترم دارای رزومه و مدارک درسطح عالی که بر یکی از زبان های زنده دنیا تسلط دارند، بنابر ضوابط و پرکردن فرم نام نویسی میتوانند تقاضای عضویت درگروه اساتیدرا داشته باشند

ادامه مطلب

با ما باشید

جهان مملو از اقداماتی است که بشر را از اعصار کهن به سوی دوره های توسعه و مدرن امروزی سوق داده است، در این کشاکش زبان علم و تکنولوژی و هم سویی با فرآیند و نوآوری، دریچه های تازه ای را به سوی آینده باز خواهدنمود؛ لذا اعضای این گروه کاری خود را با تغییرات آتی وفق داده و ضمن تکیه بر علوم کلاسیک و منابع و سرفصل های پایه، در نظرداریم تا گام به گام تغییرات مثبت در دنیای مجازی را نیز به عنوان ابزار خدمات رسانی دردست گیریم و در رشته های کاری ذیل انجام وظیفه نمائیم: تایپ، ترجمه، ویراستاری، پایان نامه ، مقالات و ارایه خدمات و محصولات مرتبط...

بارگذاری فایل

از طریق لینک ذیل مشخصات خود و فایل مورد نظر خود رو برای ما ارسال فرمائید

درباره ما

تازه ترین نوشته ها

اخبار موضوعات سایت

فعالیت ها